שיפוצים

איך הופכים שיפוצים ל"חלום של שיפוצים"?

"שיפוצים" – מילה טעונה שמעלה בנו מיידית אסוציאציות לא נעימות של רעשי קונגו בלתי פוסקים, קידוחים, בטון מלכך, ענני אבק, הריסות, וכאב ראש אחד גדול שמתמשך לאורך חודשים ארוכים ומוציא מאיתנו המון אנרגיות שליליות וגם מרוקן את חשבון הבנק והארנק…

למה זה חייב להיות ככה?

זו לא שאלה רטורית… זו שאלה ששאלו את עצמם מנכ"לי חברת "חלום שיפוצים". והם גם מצאו לה תשובה: זה אכן לא חייב להיות ככה, יש דרך אחרת שתהפוך כל שיפוץ לחלום שמתגשם.

לחברה נסיון עשיר של מעל 2 עשורים בביצוע כל סוגי עבודות השיפוצים בכל סדר גודל, כשהמוטו המנחה את צוות העובדים המקצועי הוא: יחס אישי ורוגע מקסימלי ללקוח.

החברה מבצעת את כל העבודות ביעילות ובזריזות, לוקחת אחריות ודואגת לכל הפרטים הגדולים והקטנים, נותנת מענה אישי ואנושי לכל שאלה שמתעוררת, ומלווה את הלקוח במסירות ונאמנות שלב אחרי שלב עד לגמר העבודה ושביעות רצון מלאה.

ב"חלום השיפוצים" מתמחים בשיפוצי חוץ ופנים בכל סדר גודל, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר ובאנשי המקצוע הטובים והמוסמכים בתחומם.

החברה נוקטת ומתחייבת לעמידה בכל כללי הבטיחות הנדרשים, בהקפדה על עבודה נקיה ושקטה, עבודה ברמה גבוהה, חומרים איכותיים עם תו תקן, ומחירים הוגנים ומשתלמים.

על לקוחות החברה נמנים מאות לקוחות פרטיים, משרדים וחברות שנעזרו בשירותי החברה והגשימו "חלום" של שיפוצים. 

החברה מבצעת את כלל העבודות מא'-ת': שלד, יציקות, עבודות חשמל, תשתיות מים וביוב, התקנת רצפות ופרקטים, עבודות פנים וגמר, עבודות גבס, התקנת פרגולות, שיפוצי חצרות וגינות, התקנת שערים ומעקות ועוד ועוד…

גם אתם רוצים להגשים חלום של שיפוצים אצלכם בבית? צרו איתנו קשר עוד היום

שיפוצי פנים

שיפוצי חוץ